XII Ogólnopolski Konkurs Kreowania Ubioru – wyniki I etapu

Asymetria, NIEsymetria.

W dniu 10.01 2024 r. Komisja Konkursowa XII Ogólnopolskiego Konkursu Kreowania Ubioru  „Asymetria NIEsymetria” zakwalifikowała następujące prace:

Lp.SzkołaImię i nazwisko Projektanta
1Bielska Szkoła Przemysłowa, Bielsko – BiałaWeronika Błachut
Julia Cybulska
Emilia Klaja
Zuzanna Miernik
Kinga Zaczyńska
2Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, BiłgorajMialanya Karabeinik
3Zespół Szkół Handlowych, BydgoszczNatalia Chojecka
Maja Partyka
Patrycja Szymańska
Eliza Tomala
4Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących, BytomNatalia Kęsik
Roksana Olszewska
Maksymilian Poremski
5Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy, CzęstochowaKamila Tkaczuk
6Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Dąbrowa GórniczaNikola Mrówczyńska
Julia Gad
Kaja Widera
Julia Korczyna
7Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, KatowiceAlona Borysenko
8Prywatne Technikum „Awans”, KielceYevheniia Havenko
Valeriia Ruda
Anastasia Tiszczenko
Daria Osaulenko
9Zespół Szkół nr 1, KoszalinZofia Grundkowska
10II Liceum Ogólnokształcące, KwidzynLaura Madeja
11Technikum Nr 7, ŁomżaMarha Eseeva
Oliwia Chrapowicz
Rayana Eseeva
12Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, ŁódźJagoda Adamiec
13Technikum nr 12 w Zespole Szkół Przemysłu Mody, ŁódźAgnieszka Włodarczyk
14Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6, Piotrków TrybunalskiPaweł Kisiel
Maja Dziubałowska
Wiktoria Siedlak
15Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, SosnowiecJulia Stępnik
Zuzanna Ungrowska
Angelika Siemińska
16Zespół Szkół Kształcenia Zawodowego, Zielona GóraNatalia Szawikin
17Technikum Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej, WarszawaAleksandra Kacprzak
Dominik Kobus
Emilia Kosior
Jakub Nocuń
Dominika Osiak
Agata Rzędowska
Sofia Sur
Anastasiia Zakharevych

W przypadku konieczności użycia rekwizytów, których Organizator nie posiada, zapewnienie ich spoczywa na autorze projektu.

Przegląd finałowy odbędzie się w dniu 20 marca 2024 r.