Wyniki Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 28 listopada uczniowie klas fryzjerskich, wzięli udział w eliminacjach szkolnych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich. W II edycji OWiUF do pierwszego etapu przystąpiło 33 dwuosobowych zespołów, w skład których wchodzili uczniowie Technikum Usług Fryzjerskich i Szkoły Branżowej I Stopnia.

Olimpiada  była  współzawodnictwem z zakresu szeroko pojętej wiedzy fryzjerskiej. Uczestnicy mieli za  zadanie rozwiązać test obejmującej program nauczania realizowany w szkołach o profilu fryzjerskim.

Komisja Szkolna Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich, w składzie : Pani Agnieszka Kalinowska (przewodnicząca), Pani Kinga Chmielewska i Pani Aneta Orzechowska wyłoniły zespoły z najwyższą punktacją i przesłały informację do Komitetu Głównego OWiUF.

Aż 3 zespoły z Naszej szkoły zostały zarekomendowane przez Komitet Główny do drugiego etapu Olimpiady (Etap okręgowy), który od będzie się w marcu 2024 r.

Motyw przewodni wykonania stylizacji  – „Lato”.

Zespoły zakwalifikowane do II etapu:

  1. Urbanowska Weronika i Szewczak Magdalena (kl. 4TFC)
  2. Serafin Natalia i Bogucka Karolina (kl. 3TFC)
  3. Soja Urszula(kl. 4TFE) i Mich Diana (kl. 3TFD)

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

I Etap OWiUF