Ile waży Święty Mikołaj – akcja charytatywna

wpis w: Aktualności | 0

Grosza daj Mikołajowi!

nasza Szkoła bierze czynny udział w akcji charytatywnej – Ile waży Święty Mikołaj?.

Organizatorem akcji jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo.

Akcja charytatywna polega na uzbieraniu jak najwięcej (kwota) monet w bilonie (każdy nominał) lub uzbieraniu jak najcięższej paczki z bilonem.

Dlatego zachęcamy Wszystkich do włączenia się w akcję poprzez przynoszenie bilonu do naszej placówki.

Bilon można przynosić do sali numer 7 (P. Filip Myszka), sali 24 (P. Piotr Olszewski), sali 124 (P. Małgorzata Kur).

Monety można przynosić do 29.01.2024 roku.

Celem akcji jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz pomoc dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Zbierane środki pomagają utrzymać działalność placówek opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez Fundację. Działalność Fundacji skupia się na pomocy dzieciom i młodzieży z trudnych środowisk, przygotowując ich do odpowiedzialnego wejścia w dorosłe życie.