VI Międzyszkolny Konkurs „English for Hairdressers”

wpis w: Aktualności | 0

Międzyszkolny Konkurs „English for Hairdressers” pod hasłem „Hairdressing is not a job, it’s a craft” został  zorganizowany po raz szósty  przez Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie. Wydawnictwo Pearson Longman objęło patronat nad tym wydarzeniem. Nagrody dla zwycięzców zapewnił ZSOFIK nr 22 w Warszawie oraz wydawnictwo Pearson Longman.

Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialni byli nauczyciele języka angielskiego: Maria Jasińska, Ewa Rajkowska oraz Maciej Modrzecki.

W konkursie wzięły udział 3 szkoły: ZSOFiK nr 22, ZSnr21 oraz ZSnr34.

W ZSOFiK do konkursu przystąpiło 5 osób.

W ZSnr21 do konkursu przystąpiły 11 osób

W ZSnr34 do konkursu przystąpiły 5 osób.

Łącznie 21 osób z 26 zgłoszonych.

Lista uczestników z ZSOFiK:

1. Aleksandra Łoń (4TFH ) – 92%

2. Mateusz Cymbalski (4TFF) – 86%

3. Agnieszka Trang Bidelska (4TFF) – 84%

4. Alicja Potocka (4TLG) – 61%

5. Zuzanna Gajek (4TFF) – 59%

Najwyższy wynik uzyskała uczennica z ZSnr21 w Warszawie (94%).

Wszyscy uczestniczy oraz nauczyciele przygotowujący młodzież do konkursu otrzymali dyplomy z podziękowaniem, a osoby z najwyższym wynikiem  w każdej z trzech szkół nagrody przygotowane przez ZSOFiK nr22 – kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz książeczki wydawnictwa Pearson w angielskiej wersji językowej.