Jesteśmy w finale Olimpiady odzieżowej

W dniu 26 stycznia 2023r odbyły się w formie zdalnej Zawody II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży.

Zawody poprzedzone były spotkaniami z członkami komisji, w tym  prof. dr hab. inż. Katarzyna Grabowską – Dziekanem Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.

W bieżącym roku w zawodach wzięło udział  366 uczniów z 33 szkół w tym 43 uczniów z Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie.

Po rozwiązaniu testu składającego się z 50 zadań do ostatniego etapu centralnego zakwalifikowało się

16 uczniów Naszej Szkoły.

Gratulujemy zakwalifikowanym i czekamy na dalsze sukcesy.

Zawody centralne odbędą się 23-24 marca 2023r. na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.

Lista Zakwalifikowanych:

Balas IgaKlasa 3TMA