Wyniki Konkursu na Kartkę Świąteczną pt. „Kreatywne Święta”

Znamy już wyniki Konkursu na Kartkę Świąteczną pod tytułem ,,Kreatywne Święta” zorganizowanego przez Samorząd Szkolny oraz jego opiekunów. W składzie komisji konkursowej zasiedli:

Przewodnicząca: p. Wicedyrektor Ewa Mierzwa

Członkowie: p. Iwona Włoskowicz; p. Kinga Chmielewska; p. Aneta Starosta; p. Maria Jasińska

Uczeń: Maksymilian Wojciechowski 1TMB

Nagrody zostały wręczone po zakończeniu Przedstawienia wystawianego w Naszej szkole z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, które odbyło się w dniu dzisiejszym, a oto laureaci:

I miejsce – Antonina Socha 4TMA

II miejsce – Zuzanna Puszkar 4TLG

III miejsce – Aleksandra Czerwińska 4TCG

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom którzy wzięli udział, każda praca była wyjątkowa i oddawała klimat Świąt Bożego Narodzenia nawiązując do wykonywanego zawodu nauczanego w Naszej szkole. Zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach! Gratulacje dla nagrodzonych!!!