Erasmus+ w Sewilli

wpis w: Aktualności, Erasmus+, Projekty | 0

W dniach od 31 stycznia do 26 lutego 2022 roku szesnastoosobowa grupa młodzieży przebywała pod opieką dwóch nauczycieli na czterotygodniowej praktyce zawodowej w Sewilli w ramach projektu „Kariera zawodowa – inwestycją w przyszłość” Program Erasmus+
9 uczennic kształcących się w zawodzie Technik przemysłu mody i 7 uczennic kształcących się w zawodzie Technik usług fryzjerskich pobierało naukę zawodu u hiszpańskich pracodawców.
Młodzież prócz zdobywania umiejętności zawodowych miała okazję poznać najciekawsze zabytki Sewilli, Grenady, Malagi, Kadyksu i Rondy, zapoznać się z kulturą i zwyczajami Hiszpanii, doskonalić swoje umiejętności językowe oraz próbować specjały kuchni hiszpańskiej.
W ramach działań upowszechniających uczestnicy wraz z opiekunami zamieszczali posty na portalu społecznościowym – Facebook https://www.facebook.com/groups/468861474774316/?ref=share_group_link