Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

wpis w: Aktualności, Erasmus+ | 0

W ramach działań upowszechniających w dniu 18 października 2019 r. nasza szkoła wzięła udział w Konferencji w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych „Kompetencje przyszłości-odkryj swój talent!” w Centrum Konferencyjnym MsMermaid przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie.

Równolegle do wystąpień i dyskusji ekspertów na zorganizowanym stoisku, w przestrzeni wystawowej zaprezentowaliśmy uczestnikom konferencji umiejętności naszych uczniów kształcących się w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich oraz Technik Przemysłu Mody. Dodatkowo jeden z naszych uczniów klasy 3 TC – Patryk Taranowski wziął udział w debacie jako uczestnik,nawiązując do tematu przewodniego wystąpienia wprowadzającego Pana profesora K.J. Szmidta na temat pasji i wytrwałości i ćwiczeń w rozwoju kompetencji i umiejętności zawodowych.