Konkurs wizażu i charakteryzacji

wpis w: Aktualności, Konkursy | 0

W dniu 31 października 2019 odbył się wewnątrzszkolny konkurs wizażu i charakteryzacji zorganizowany pod okiem pani Barbary Spychalskiej. Do konkursu przystąpiło 19 uczniów z naszej szkoły. Komisja konkursowa oceniała pomysłowość i kreatywność, precyzję wykonania makijażu, elementy charakteryzacji oraz ogólny wizerunek stylizowanej postaci. W scenografii „Sali Strachów” podczas finału konkursu wyłoniono zwycięzców:
I miejsce – Aneta Szcześniak (1TLG) – model Jerzy Wietrzykowski (1TLG) II miejsce – Iwona Giżyńska (3TC) – modelka Klaudia Cedro (1TCG) III miejsce – Zuzanna Kulczycka (2TD) – modelka Joanna Wójcik (2TD)
Nagroda publiczności (wyróżnienie) zdobyła Iwona Giżyńska

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!
Bardzo dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, wspaniałą zabawę i zdrową rywalizację. Zapraszamy do obejrzenia relacji foto.