Hair forum 2019

wpis w: Aktualności, z_fryzjerski | 0

W dniach 19 i 20 października 2019 odbywała 6 edycja Targów Hair Forum. Uczniowie z Branżowej Szkoły I stopnia nr 4 oraz Technikum Odzieżowego i Fryzjerskiego im. Marii Bratkowskiej uczestniczyli w targach pokazach oraz obserwowali konkursy fryzjerskie.
Przed targami odbyły się eliminacje do konkursu #kreatywninahairforum. Finalistami konkursu #kreatywninahairforumzostali Zuzanna Kozińska, Kerim Taganov, Dominika Cherubin i Beata Białkowska. Nagrody główne w strefie ucznia 2019 dla laureatów konkursu #kreatywninahairforum wywalczyli: Beata Białkowska, Dominika Cherubin, Kerim Taganov.
Uczniowie otrzymali nagrody w postaci kosmetyków fryzjerskich oraz zaproszenia na dwudniowe szkolenie FUNDAMENTALS BY PIVOT POINT
Gratulujemy zwycięzcom.
Dziękujemy firmie PIVOT POINT i SCHOOL LINE za wspaniałe nagrody.