Finaliści zarządzania firmą – Ja titan

wpis w: Aktualności | 0

Od 10 grudnia 2018 uczniowie oddziału 1TD Katarzyna Koś i Zuzanna Kulczycka Firma „Kaka Kaku”, 1TE Sandra Laskowska i Amelia Faliszewska Firma „KucykiP”, Paulina Chojnacka i Natalia Anczewska Firma „Fnatic”, 4TC Łukasz Szymański i Karolina Pietrukiewicz Firma „JiBa”, Weronika Tolak i Julia Kowalska Firma „IWIS”, Izabela Galatowicz i Kamila Kowalczyk Firma „HoloMe”, brali udział w Krajowym Konkursie „Zarządzanie firmą JA TITAN” organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
Uczniowie zarządzali swoją firmą, podejmowali decyzje w różnych sytuacjach gospodarczych w języku angielskim. Konkurs obejmował cztery rundy: I – scenariusz Standard, II – Industry Innovation, III – Full Business Cycle, IV – Global Competition. Wojewódzki finał odbył się 15 marca 2019 do, którego zakwalifikowała się Firma JiBa z 4TC Łukasz Szymański i Karolina Pietrukiewicz. W czasie finałowych rozgrywek on-line scenariusze były zamieszczane na Facebooku. Towarzyszyły nam przy tym duże emocje i chociaż nie zdobyliśmy miejsc na podium, to warto było przeżyć emocjonujące rozgrywki finałowe.