Bal integracyjny

wpis w: Aktualności, Wolontariat | 0

Szkolny Wolontariat ruszył z pomocą! W sobotę 23 lutego wzięliśmy udział w Balu Integracyjnym organizowanym we współpracy z Fundacją „Świat na Tak”. W balu brały udział osoby w wieku od 7 do 40 lat z różnym stopniem niepełnosprawności. Impreza odbyła się w Arenie Ursynów. W tym roku uczestnicy balu bawili się „w rytmie Bollywood”. Nasi wolontariusze z klas fryzjerskich technikum oraz szkoły branżowej pod opieką p. Pauliny Wawrzyn oraz p. Magdaleny Wróbel-Słomka umilili uczestnikom balu czas, zaplatając warkoczyki, kręcąc loki i karbując włosy robiąc wspaniałe stylizacje fryzjerskie. Ponadto była to okazja aby porozmawiać z uczestnikami o ich codziennych zmaganiach i problemach z jakimi muszą się mierzyć.