Zakończenie projektów WIE

wpis w: Aktualności, WIE | 0

W okresie od 1 lutego do 16 czerwca w Naszej Szkole zrealizowano dwa różne projekty edukacyjnych WIE : W co się ubierać w XXI wieku ? Holokaust – tragedia, która powinna uczyć humanitaryzmu.
Młodzież odkryła swoje pasje zawodowe i pogłębiła swoją wiedzę nie tylko z przedmiotów humanistycznych. Uczestniczyła w różnych zajęciach: kreatywnych warsztatach i lekcjach muzealnych. Poznała tradycyjne treści i nowoczesne technologie. Podziwiała kolekcje europejskiego malarstwa i ikony europejskiej mody. Zdobyła nowe umiejętności na Politechnice Łódzkiej i Uniwersytecie Warszawskim.
Jednak, dodatkowym walorem wszystkich zrealizowanych przedsięwzięć była integracja uczniów, której sprzyjała serdeczna atmosfera. Wszyscy uczestnicy projektu mają świadomość, że czas poświęcony na realizację działań na trwałe zapisze się w ich pamięci.