Ogólnopolskie Bursztynowe Konkursy w Gdańsku

13 kwietnia 2018 roku w Gdańsku odbyły się Ogólnopolskie Konkursy o „Bursztynowy Grzebień”, „Bursztynową Pomadkę” i „Bursztynową Igłę”. Tematem przewodnim konkursów był „Bursztynowy Rajski Ptak”. W każdym z tych konkursów udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Wszystkie typy konkursów były skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych tematyką odzieżową, fryzjerską i makijażu.
Celem konkursu o „Bursztynową Igłę” było promowanie i wspieranie młodych talentów w zakresie kreowania mody. Zadaniem uczniów było wykonanie stroju nawiązującego do tematu „Bursztynowy Rajski Ptak”.
Uczestnicy konkursu o „Bursztynowy Grzebień” mieli za zadanie wykonać fantazyjną fryzurę, w której bursztyn może być wykorzystany jako element dekoracyjny.
Uczniowie biorący udział w konkursie o „Bursztynową Pomadkę” również musieli zmierzyć się z tegorocznym tematem „Bursztynowy Rajski Ptak”.

Wśród laureatów konkursów znaleźli się nasi uczniowie:
w VIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA NAJLEPSZEGO KREATORA MODY o „BURSZTYNOWĄ IGŁĘ”
I miejsce zajęła Wiktoria Burzyńska
w XII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MAKIJAŻU O „BURSZTYNOWĄ POMADKĘ”
I miejsce zajął Jakub Szymański
a w XIV OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MŁODYCH TALENTÓW FRYZJERSKICH O „BURSZTYNOWY GRZEBIEŃ”
wyróżnienie zdobyli:
Wiktoria Poniatowska
Kerim Taganov

Gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!!!