Wyniki XII Ogólnopolskiego Konkursu Fantazji Fryzjerskiej

Jak co roku Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej odbył się w naszej szkole, ale po raz pierwszy w formie zdalnej.

Skład Komisji Konkursowej – JURY:

Pani Iwona Świderek – przewodnicząca Jury, wieloletni nauczyciel przedmiotów zawodowych, technolog fryzjerstwa, zaangażowany w promowanie młodych talentów podczas Targów Fryzjerskich.
Pani Maria Tomczak –  nauczyciel zawodu, stylista fryzur
Pani Beata Bromboszcz – V-ce Prezydent Federacji CMC; Certyfikowany sędzia konkursów międzynarodowych; edukator Goldwell; autor kolekcji „Kalejdoskop”
Pani Małgorzata Mańk – właściciel salonu fryzjerskiego; edukator; od wielu lat związana z CECH-em fryzjerów
Pan Ireneusz Harbuz – Osobowość roku 2018; Menager Kadry CMC; Dyrektor NAH; menager Kreator Academy; Komisarz Festiwalu HairFer
Pan Grzegorz Duży –  właściciel salonu fryzjerskiego, fryzjer stylista
Pan Dariusz Wnuk – pracodawca, menager sieci salonów fryzjerskich

Wyniki konkursu:

KATEGORIA MĘSKA:

I miejsce – Jakub Daszyński

KATEGORIA DAMSKA:

I miejsce – Wiktor Zaprzalski

II miejsce – Anna Kmieciak

III miejsce – Aleksandra Uchmann

Wyróżnienie – Kinga Żędzian

Wyróżnienie – Karolina Stelmaszczyk

Wyróżnienie – Natalia Pupkiewicz

Gratulujemy zwycięzcom!
Nagrody i dyplomy zostaną przesłane na adres szkoły.

Dziękujemy wszystkim za wkład i zaangażowanie w rozwój kształcenia zawodowego oraz promocję młodych talentów fryzjerskich.