Subway or underground

wpis w: Aktualności, Konkursy, z_jobcy | 0

Międzyszkolny Konkurs „Subway or Underground” pod hasłem “Learning is like rowing upstream, not to advanceis to drop back.” został zorganizowany już po raz drugi przez naszą szkołę. Głównym celem konkursu było rozwinięcie zainteresowań uczniów w zakresie różnic językowych pomiędzy brytyjskim i amerykańskim angielskim oraz stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia swojej wiedzy. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem. W tym roku szkolnym gościliśmy uczestników z sześciu szkół.

A oto Zwycięzcy II edycji tego Konkursu:
I miejsce: Bartosz Szczech – uczeń Zespołu Szkół Gastronomicznych im.prof.Pijanowskiego w Warszawie
II miejsce: Natalia Bielińska – uczennica Zespołu Szkół nr 39 w Warszawie
III miejsce: Ewa Mostinina- uczennica Zespołu Szkól nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego w Warszawie

Gratulujemy! I zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.