Stypendia zawodowe

W roku szkolnym 2023/2024  uczniowie naszej szkoły zostali stypendystami „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szkół zawodowych”.

Program miał  za zadanie zwiększyć możliwość zatrudnienia uczniów z wykształceniem zawodowym poprzez wzrost konkurencyjności na rynku pracy, łatwiejsze przechodzenie z etapu kształcenia do etapu zatrudnienia, rozwój kompetencji i umiejętności zawodowych.

W ramach  programu 12 uczniów przy wsparciu opiekunów, stworzyło wiele wspaniałych projektów modowych,  wykorzystując swój potencjał twórczy, wiedzę, umiejętności zawodowe i liczne talenty.

Stypendyści i opiekunowie

Aleksandra Kacprzak 3 TSB – p. Małgorzata Leszczyńska

Patrycja Kłoda 3 TMA – p. Iwona Włoskowicz

Sylwia Gajowniczek 4 TMA – p. Agnieszka Walenda