Szkoły Pełne Talentów

Nasza szkoła ponownie została zgłoszona do udziału w akcji sieci sklepów Lidl! Jest to już trzecia edycja ,,Szkoły Pełne Talentów’’ która w sklepach tej sieci rozpoczyna się 02.09.2024r czyli tak jak zaczyna się rok szkolny 2024/25!

Zachęcamy wszystkich do zbierania talenciaków i wrzucania ich do skrzynki która już od 02.09.2024r. będzie czekała przy wejściu do szkoły. Prosimy aby nie rejestrować talenciaków samodzielnie wystarczy wrzucić je do skrzyneczki!!!

Liczymy na Waszą pomoc w tej akcji!!! Więc jeżeli Wy albo Wasza rodzinka będzie robić zakupy w Lidlu to odbierajcie Talenciaki i przynoście je do szkoły!!! Każde 50 zł (wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo) = 1 Talenciak