Życzenia Świąteczne

Szanowni Nauczyciele, Uczniowie,

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy pragnę złożyć Wam wszystkim serdeczne życzenia radości, pokoju oraz wzajemnej życzliwości. Niech te świąteczne dni będą czasem odpoczynku i refleksji, momentem, w którym możemy cieszyć się bliskością rodziny oraz przyjaciół. Niechaj Wielkanoc przyniesie do naszych serc nadzieję na lepsze jutro, a także inspirację do podejmowania nowych wyzwań i osiągania coraz większych sukcesów.

Wspólnie tworzymy niezwykłą społeczność, opartą na wartościach, naukowych dążeniach i pasji do zawodu.

Dziękuję Wam za Wasz trud, zaangażowanie i determinację, które codziennie wnosicie do naszej szkoły.

Życzę Wam, abyście w tym wyjątkowym czasie doświadczyli pełni radości, miłości oraz wielkanocnego błogosławieństwa.

Niech ta Święta Niedziela będzie dla Was momentem wytchnienia i odnowy duchowej.

Z serca życzę Wam Wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Kacper Gugała – Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego ZSOFiK

Do życzeń dołączają się Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego ZSOFiK