Sprzątanie Świata

wpis w: Aktualności | 0

Jest rok 2023, a w Polsce po raz 30. łączą się pełne energii i gotowe do działania zielone serca Wolontariuszy Akcji Sprzątanie świata. Z raportów wynika, że od początku w Akcji wzięło udział ponad 20 milionów uczestników. To, oraz fakt, że odbywa się nieprzerwanie od 30 lat, czyni tę Akcję tak wyjątkową w skali świata. W roku jubileuszu, chcemy więc podziękować każdemu, kto uczestniczył chociaż raz w tej jedynej w swoim rodzaju lekcji ekologii. Moje szczególne podziękowania przesyłam do Australii, do Miry, która zaszczepiła w nas ideę nieśmiecenia w naturze. To dzięki niej Polska jest czystsza, a Polacy pełni troski o Matkę Ziemię. W roku jubileuszowym zapraszam każdego do poznania tej wyjątkowej mocy Akcji Sprzątanie świata. Mocy, która łączy nas z naturą i ze sobą nawzajem. Niech nasze tegoroczne sprzątania będą tego odzwierciedleniem. Zaprośmy do udziału swoje rodziny, przyjaciół, znajomych, koleżanki i kolegów ze szkoły, uczelni lub pracy i połączmy się w społeczność tworzącą Wolontariuszy NASZEJ ZIEMI. Naprawdę warto!