Wiedźmińskie święto „WitcherCon” już 9 lipca

Screen/witchercon.com

Jak podaje Instytut KsiążkiCD Projekt Red i Netflix organizują wieloformatowe wydarzenie poświęcone uniwersum Wiedźmina. WitcherCon odbędzie się w piątek 9 lipca. Impreza – jak zapowiedziano – będzie niezwykłym świętem, które połączy światy gier wideo i serialu. Wydarzenie kierowane jest zarówno do oddanych fanów Wiedźmina, jak i do tych, którzy dopiero wchodzą w świat stworzony przez Andrzeja Sapkowskiego oraz twórców gier i serialu.

Fani będą mogli oglądać WitcherCon w dwóch oddzielnych transmisjach, z których każda będzie zawierać unikalne treści.

Pierwsza relacja z WitcherCon rozpocznie się na Twitchu i YouTube 9 lipca o godzinie 19:00. Druga – 10 lipca o 3:00.”.

Źródła: Instytut Książki, Witchercon

Skip to content