Pożegnanie klas maturalnych

wpis w: Aktualności | 0

W piątek 29 kwietnia o godz. 12.00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Po części oficjalnej, gdzie wręczono wyróżnienia i nagrody dla najlepszych uczniów (11 osób) oraz zaproszeni przedstawiciele z Krajowego Centrum Europass: Pan Piotr Głusiec i Pani Wiktoria Chyżewiak wraz z Panią Dyrektor Magdaleną Jarosińską przekazali certyfikaty i upominki projektu Erasmus +, nastąpiła część artystyczna. Czas maturzystom umilała śpiewem Kamila Kalinowska wykonując utwór Marka Grechuty ” Dni, których jeszcze nie znamy…” oraz Michał Trzcianka śpiewając przy własnym akompaniamencie „Jolka, Jolka….”. Goście obejrzeli prezentację upowszechniającą i podsumowującą projekt Erasmus +, a ponadto w zabawny, lekki sposób obejrzeli nauczycieli w niecodziennych odsłonach – fotografie z lat dzieciństwa.
Kochani! Żegnamy Was życzeniami płynącymi z głębi serca. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja, pokój. Trzymamy za Was kciuki i tak jak Wy, pragniemy byście byli już po zdanej maturze.
Matura, dla was, za kilka lat będzie już tylko historią i wspomnieniami, które będą jeszcze bardziej żywe i barwne.
Szczególne podziękowania dla Pani B. Wach-Mińkowskiej, I. Włoskowicz, I. Szuby, K. Jarudze, M. Łęckiemu, przedstawicielom Pocztu oraz Kamili Kalinowskiej, Michałowi Trzciance oraz prowadzącym Nikoli i Mateuszowi z 3 TMA.