X Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej „Galaktyczny Blask”

Galaktyka kryje w sobie wiele tajemnic. Kojarzona jest zazwyczaj z czernią, bezmiarem i delikatnym blaskiem gwiazd. Zagłębiając się jednak w głąb odnajdujemy, że skrywa w sobie niesamowite kolory, niespotykane zjawiska i formy. Wybuchy gwiazd, mgławice – to tylko niektóre elementy, które prezentują nam ogrom kreatywności natury, dając tym samym nieograniczoną paletę barw.
Te nieprawdopodobne zjawiska mogą być inspiracją do tworzenia nowatorskich stylizacji, bezmiaru galaktycznych form fryzur i dodatków.
Manieryzm – czyli wielkość kolorów, niekonwencjonalność, brak syme

trii, to cechy mody lat 80-tych, które w dużej mierze zarówno w ubiorze jak i fryzurze nawiązywały do elementów galaktyki. Neonowe kolory włosów, cekiny, które połyskiwały jak małe gwiazdki, duże ilości sztucznej biżuterii, dominujący, pełen brokatu i blasku makijaż – to cechy, które nawiązują do tematu naszego konkursu. Powróćmy do dawnych lat świetności brokatu, kolorowych farbek, uczesań oderwanych od rzeczywistości i stwórzmy nowoczesne, błyszczące stylizacje niczym „nie z tego świata”.

Prezentujemy wyniki i fotorelację znaszego X Ogólnopolskiego Konkursu Fantazji Fryzjerskiej, który odbył się wmurach naszej szkoły dnia 20 marca 2018 roku.
W konkursie wzięło udział 46 uczestników z 23 szkół z całej Polski.


WYRÓŻNIENIA:
Cech Fryzjerów – Daniel Gabryszewski (ZS nr 2, Rypin)
Wyższa Szkoła Zawodowa Łódzkiej Korporacji Oświatowej – Wiktoria Patrońska (ZS Mechanicznych, Rzeszów)
Wyższa Szkoła Artystyczna – Weronika Krzyżanowska (Niepubliczne Technikum Usługowe ZDN, Warszawa)
Unikat Studio – Jakub Paczkowski (ZS nr 2, Rypin)
Salony Fryzur Piotr Knapik Kerim Taganov (ZSOFiK nr 22, Warszawa) Jakub Murglin (ZSOFiK nr 22, Warszawa) Paulina Dejek (ZSZ nr 1, Skierniewice)
Reg-ster Tomasz Jakubowski – Weronika Krzyżanowska (Niepubliczne Technikum Usługowe ZDN, Warszawa)
Akademia Fryzjerska Color Art Desire : Kerim Taganov (ZSOFiK nr 22, Warszawa) Daniel Gabryszewski (ZS nr 2, Rypin) Sylwia Wronowska (ZSZ nr 2, Ostrołęka)
Lions Barber – Jakub Murglin (ZSOFiK nr 22, Warszawa)
Schoolline, Pivot Point : Ewelina Gil (ZSZ nr 1, Skierniewice) Kerim Taganov (ZSOFiK nr 22, Warszawa) Patryk Taranowski (ZSOFiK nr 22, Warszawa) Adrian Dziewulski (ZSOFiK nr 22, Warszawa) Jakub Salkowski (ZSP nr 1, Łowicz)
Salon Fryzjerski Małgorzata Kilarska : Natalia Gałczyńska (ZSP nr 2 CKP, Garwolin) Paulina Kulesza (ZS nr 1, Ostrów Mazowiecka) Damian Mil (Technikum nr 30, Warszawa) Katarzyna Niewiarowska (ZSOiZ, Ciechanowiec) Maria Neumann (ZSU, Ostrów Wielkopolski)
NAH – Roksana Łuczak (ZSU, Ostrów Wielkopolski)
Prosalon, Intensis – Joanna Stempel (ZSOFiK nr 22, Warszawa)
Fale Loki Koki : Daniel Gabryszewski (ZS nr 2, Rypin) Jakub Murglin (ZSOFiK nr 22, Warszawa) Weronika Krzyżanowska (Niepubliczne Technikum Usługowe ZDN, Warszawa)
Beliso, Cece of Sweden: Natalia Gałczyńska (ZSP nr 2 CKP, Garwolin) Weronika Krzyżanowska (Niepubliczne Technikum Usługowe ZDN, Warszawa) Kerim Taganov (ZSOFiK nr 22, Warszawa) Urszula Sauć (ZSTiO, Białystok) Roksana Łuczak (ZSU, Ostrów Wielkopolski) Ewa Szymańska (ZS nr 21, Warszawa)
Medavita, Bea Beleza: Weronika Krzyżanowska (Niepubliczne Technikum Usługowe ZDN, Warszawa) Patrycja Trzaskowska (Technikum nr 2, Otwock) Natalia Głogowska (Salon Fryzjerski AGA, Łowicz)
Hurtownia Magnolia – Katarzyna Niewiarowska (ZSOiZ, Ciechanowiec)
Steiner – The on board spa – Ewa Szymańska (ZS nr 21, Warszawa)
SzukamFryzjera.pl: Natalia Gałczyńska (ZSP nr 2 CKP, Garwolin) Kerim Taganov (ZSOFiK nr 22, Warszawa)
McHair: Natalia Gałczyńska (ZSP nr 2 CKP, Garwolin) Sylwia Wronowska (ZSZ nr 2, Ostrołęka) Weronika Krzyżanowska (Niepubliczne Technikum Usługowe ZDN, Warszawa)
Hurtownia Magnolia – Patryk Taranowski (ZSOFiK nr 22, Warszawa)

NAGRODY przyznane przez Komisję Konkursową:
I miejsce – Natalia Gałczyńska (ZSP nr 2 CKP, Garwolin)
II miejsce – Kerim Taganov (ZSOFiK nr 22, Warszawa)
III miejsce – Katarzyna Niewiarowska (ZSOiZ, Ciechanowiec)