APARTAMENT – IZABELA JANISZEWSKA

­čôľ Apartament – Izabela Janiszewska
Czyta: Filip Kosior

W tak idealnym miejscu nawet zbrodnie musz─ů by─ç doskona┼ée. Wszystkie ma┼é┼╝e┼ästwa maj─ů swoje tajemnice. Lecz tylko niekt├│re z nich s─ů r├│wnie wstrz─ůsaj─ůce.
Nina i Tomasz Engelowie przyje┼╝d┼╝aj─ů do luksusowego hotelu w Karkonoszach na upragniony weekend. Kurort zdaje si─Ö wymarzonym miejscem na odpoczynek, do czasu gdy Nina znika bez ┼Ťladu. Jakby rozp┼éyn─Ö┼éa si─Ö w powietrzuÔÇŽ
Zrozpaczony Tomasz pr├│buje dotrze─ç do prawdy, ale szybko przekonuje si─Ö, ┼╝e ta ma wiele odcieni, a wersje wydarze┼ä poszczeg├│lnych ┼Ťwiadk├│w znacz─ůco r├│┼╝ni─ů si─Ö od tej pami─Ötanej przez m─Ö┼╝czyzn─Ö. Komu zaufa, nie b─Öd─ůc pewnym, czy mo┼╝e wierzy─ç samemu sobie?
ÔÇ×ApartamentÔÇŁ to klimatyczny thriller psychologiczny o b├│lu, kt├│ry nie ustaje, i krzywdach, kt├│rych echo s┼éycha─ç nawet po latach.

­čĄę Audiobook dost─Öpny ZA DARMO w akcji Czytaj PL! ­čĄę
Do┼é─ůcz do akcji ju┼╝ dzi┼Ť –
18 bestsellerów do pobrania przez cały listopad!
Ô×í
https://akcja.czytajpl.pl/

Skip to content