MORALISTA – MAX CZORNYJ

­čôľ Mortalista – Max Czornyj
Czyta: Mariusz Bonaszewski

KA┼╗DA ┼ÜMIER─ć POZOSTAWIA PO SOBIE ┼ÜLADY. KTO┼Ü JE MUSI POSPRZ─äTA─ć OD ┼ÜMIERCI NIE MO┼╗NA UCIEC. NIGDZIE.

W trakcie sprz─ůtania domu, w kt├│rym niedawno natrafiono na zw┼éoki, zostaje odnaleziona sie─ç tuneli. Firma specjalizuj─ůca si─Ö w porz─ůdkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane cia┼éa dzieci.
Czy lubiany przez wszystkich, emerytowany nauczyciel by┼é seryjnym morderc─ů?
Czy to on odpowiada┼é za zagini─Öcia sprzed lat? Tymczasem zostaje porwana kolejna osoba. Honoriusz Mond, wyzuty z emocji by┼éy kierownik katedry mortalistyki, jest specjalist─ů od umierania. Wie, ┼╝e ka┼╝da ┼Ťmier─ç stanowi zagadk─Ö, a po ┼Ťwiecie chodz─ů zbrodniarze, kt├│rzy nigdy nie odpowiedz─ů za swoje czyny. Musi zrobi─ç wszystko, by rozwi─ůza─ç t─Ö tajemnic─Ö.
P├ôKI NIE B─śDZIE ZA P├ô┼╣NO I ┼ÜMIER─ć NIE SI─śGNIE PO KOLEJN─ä OFIAR─ś. NOWA SERIA AUTORA BESTSELLEROWEGO CYKLU O KOMISARZU Z LUBLINA, ERYKU DERYLE!

­čĄę Audiobook dost─Öpny ZA DARMO w akcji Czytaj PL! ­čĄę
Do┼é─ůcz do akcji ju┼╝ dzi┼Ť –
18 bestsellerów do pobrania przez cały listopad!
Ô×í
https://akcja.czytajpl.pl/

Skip to content