DEMONOMACHIA – MAREK KRAJEWSKI

­čôľ Demonomachia – Marek Krajewski
Czyta: Jakub Kamieński

„Demonomachia” – wci─ůgaj─ůca powie┼Ť─ç o demonach i Galicji prze┼éomu XIX i XX wieku.
Gimnazjalista Stefan Zborski nie mo┼╝e pogodzi─ç si─Ö z nag┼é─ů ┼Ťmierci─ů ojca. Pragnie znale┼║─ç odpowiedzi na dr─Öcz─ůce go pytania, kt├│rych nie zd─ů┼╝y┼é zada─ç mu za ┼╝ycia. Cho─ç nie wierzy w istnienie ┼Ťwiata duch├│w, to jednak ÔÇö pod wp┼éywem irracjonalnego impulsu ÔÇö organizuje seans spirytystyczny. Nie┼Ťmiadom mocy, w jak─ů podczas seansu wyposa┼╝y┼éy go demony, Stefan rzuca kl─ůtw─Ö na ┼╝ydowskiego ch┼éopca. Szlomek w najmniej spodziewanych momentach wije si─Ö jak w─ů┼╝ i wydaje z siebie wwiercaj─ůce si─Ö w umys┼é kocie wrzaski.
Oto pocz─ůtek ┼Ťledztwa w sprawie demonicznej. „Demonomachia” Marka Krajewskiego ÔÇô autora bestsellerowych powie┼Ťci kryminalnych Rozmodleni ┼╗ydzi z Podg├│rza i orgie artyst├│w m┼éodopolskiego Krakowa, si┼éa rozumu i moc wiary, niewinna mi┼éo┼Ť─ç i bezduszne wyuzdanie. Na granicy dw├│ch ┼Ťwiat├│w niedosz┼éy egzorcysta Zborski szuka odpowiedzi na pytanie: ÔÇ×Czy dybuki istniej─ů?ÔÇŁ.

­čĄę Audiobook dost─Öpny ZA DARMO w akcji Czytaj PL! ­čĄę
Do┼é─ůcz do akcji ju┼╝ dzi┼Ť
– 18 bestseller├│w do pobrania przez ca┼éy listopad!
Ô×í
https://akcja.czytajpl.pl/

Skip to content